objednať

Turčianske Teplice

Najväčším prírodným bohatstvom Turčianskych Teplíc sú minerálne pramene a termálne vody. Mesto je vďaka kúpeľom, vynikajúcim klimatickým podmienkam, čistému ovzdušiu a bohatstvu krás okolitej prírody ideálnym miestom na oddych, rekreáciu a regeneráciu.                                                                                                                                                                                       Kúpele Turčianske Teplice ponúkajú širokú ponuku liečebných pobytov, wellness pobytov a dovoleniek. Stretnete tu už nielen seniorov, ale aj dámy na skrášľovacom pobyte, športovcov, manažérov, zaľúbené páry, ale aj celé rodiny. Priemerný vek našich kúpeľných hostí sa dnes pohybuje od 35 – 55 rokov, čo dokazuje stále sa zvyšujúcu popularitu zdravotnej prevencie.

Jedinečná turčianska termálna voda vyviera z podložia pohorí Veľkej Fatry a Kremnických vrchov. Teplota termálnej vody turčianskych prameňov sa pohybuje od   38 - 47 °C. Z našich termálnych prameňov za sekundu vyvrie na povrch 30 l liečivej turčianskej minerálky. Bohato mineralizovaná (sírany, hydrouhličitany, vápnik, horčík, železo a ďalšie) turčianska termálna voda má dokázateľne liečivé účinky na ochorenia pohybového aparátu, urologické, nervové a gynekologické ochorenia. Počet prameňov: 2 pitné pramene + 3 pisciny (Červený, Ľudový a Smaragdový kúpeľ)

V týchto kúpeľoch ponúkame pobyty v hoteloch Aqua**, Veľká Fatra*** a Veľká Fatra****. Celková kapacita lôžok v kúpeľoch je 795 lôžok.

Tieto kúpele sú u našich klientov obľúbené pre vysokú kvalitu, moderný aquapark a kvalitnú a bohatú stravu.  Kompletnú ponuku nájdete v prílohe.

Turčianske TepliceTurčianske TepliceTurčianske TepliceTurčianske TepliceTurčianske TepliceTurčianske TepliceTurčianske TepliceTurčianske TepliceTurčianske TepliceTurčianske Teplice