objednať

Rajecké Teplice

O kúpeľoch Rajecké Teplice boli prvé zmienky ešte v roku 1376. Ku komplexnému rozvoju kúpeľníctva dochádza v 19. storočí, kedy sa kúpele stali obľúbeným letoviskom šľachty, vysokej aristokracie a bohatej buržoázie. Po I. sv. vojne návštevnosť kúpeľov prudko klesla a Rajecké Teplice sa stali kúpeľmi iba miestneho významu. Po roku 1996 zásluhou nových majiteľov prešli kúpele rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zmenila kúpele na nepoznanie a vytvorila z Rajeckých Teplíc atraktívne miesto pre trávenie liečebných a relaxačných wellness pobytov.

Termálne pramene s 38°C termálnou vodou sa využívajú v balneologickom stredisku v Kúpeľnom dome Aphrodite na liečenie zápalových aj degeneratívnych chorôb pohybového ústrojenstva, kĺbov, chrbtice, nervových chorôb i chorôb z povolania. Kúpeľný dom sa stáva magnetom pre domácich a zahraničných návštevníkov, ktorého interiér je upravený v antickom, secesnom štýle a dodáva mu netradičnú atmosféru pohody a luxusu. Priamo tu je vstup do termálnych bazénov - vnútorných a vonkajších, ktoré su navzájom prepojené a tiež do wellness centra a sauien.
Kúpeľný dom ako hotelový a relaxačný komplex spĺňa všetky podmienky európskeho štandardu a patrí k najnavštevovanejším objektom z radov slovenských i zahraničných klientov – radi sa tu vracajú českí, nemeckí, rakúski, poľskí i ostatní kúpeľní hostia, ktorí vedia oceniť balneoterapiu na špičkovej úrovni, kvalifikovaný tím odborného personálu i kvalitné služby jednotlivých stredísk.Okrem štvorhviezdičkového hotela je ubytovanie poskytované v ďalších 6 ubytovacích zariadeniach rôznej kategórie, ktoré sú situované v blízkosti kúpeľného domu, v prekrásnom prostredí kúpeľného parku, okolo jazierka s fontánami.
Kompletnú ponuku nájdete v prílohe.
Rajecké TepliceRajecké TepliceRajecké TepliceRajecké TepliceRajecké TepliceRajecké TepliceRajecké TepliceRajecké TepliceRajecké TepliceRajecké Teplice