objednať

Luhačovice

Najznámejšie a najnavštevovanejšie kúpele na Morave sú spojené s našim slávnym architektom Dušanom Jurkovičom, ktorý sa tu preslávil stavbou niekoľkých kúpeľných budov. Jedna z nich nesie i jeho meno. V kúpeľoch sa liečia dýchacie problémy, cukrovka, choroby tráviaceho traktu a pohybovho aparátu. Liečba prebiehla pitnou kúrou ale i inhaláciami. Zloženie luhačovickej minerálnej vody má priaznivé účinky hlavne na chronické nádchy a dýchacie problémy. Známych je niekoľko prameňov - Dr. Šťastného a Aloiska - patria medzi najstaršie pramene. Voda obsahuje veľa jódu, bóru a železa. Pramene Vincentka a Ottovka sú najznámejšie a najvyhľadávanejšie pramene. Najmladším je prameň Sv. Jozefa, ktorý slúži na liečebné účely v sanatóriu Miramare. Menej známe sú pramene Elektra I. - tento slúži k uhličitým kúpeľom v hoteli Morava a Palace. Patrí medzi najviac koncentrované.

Pobyty zabezpečujeme v spoločnosti: Lázně Luhačovice a.s. - Hotel Palace****, Hotel Jurkovičov dom****, Hotel Alexandria****, Vila Alpská ruža****, Vila Jestřebí***, Hotel Vila pod lipami ***+, Hotel Morava, Hotel Spoločenský dom. Pobyty zabezpečujeme i v sieti hotelov ROYAL SPA - Hotel Miramare****, Vila Antoaneta****, Vila Valaška****. Kompletnú ponuku pobytov - liečebných, relaxačných a wellness nájdete v prílohe.

LuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačoviceLuhačovice