objednať

Lúčky

Kúpele Lúčky patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku, nachádzajú sa 14 km od Ružomberka. Na rozhraní Oravy a Liptova, v prekrásnom prostredí Chočských vrchov nájdete tiché rodinné prostredie, kvalifikovaný príjemný personál a liečivú vodu vhodnú na liečbu ženských ochorení, chorôb pohybového ústrojenstva, nervových ochorení a chorôb z povolania.

Klienti sa môžu ubytovať v ubytovacích zariadeniach rozličných kategórií, a to v apartmánoch a izbách v Kúpeľnom hoteli Choč***, v Dependenciách Adam**, Barbora**, Cyril**+, Liptov** a Maja**+.

V roku 2008 kúpele vybudovali nový, celoročne otvorený AQUA - VITAL PARK, ktorého súčasťou je sedací bazén s termálnou minerálnou vodou s teplotou 36 °C – 38 °C, rekreačný bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, vzduchové lehátka, vodná čaša, masážne trysky, chrliče vody, podhladinové osvetlenie) a saunový svet (fínska sauna, mentolová sauna, rímsky parný kúpeľ, Kneippov kúpeľ a tepidárium). K dispozíí je aj vnútorný minerálny bazén s teplotou vody 33 –35 °C. Súčasťou AQUA – VITAL Parku je Snack bar so širokou ponukou jedál a nápojov systém a la carte a banketka pre uzavreté spoločnosti.

V ponuke sú liečebné kúpeľné pobyt, relaxačné, seniorské, víkendové, wellness a špeicálne sezónne pobyty. Kompletnú ponuku nájdete v prílohe.

LúčkyLúčkyLúčkyLúčkyLúčkyLúčkyLúčkyLúčkyLúčky