objednať

Hotel Kaskády**** Sliač

Wellness a kongres Hotel Kaskády sa nachádza neďaleko kúpeľného mesta Sliač, medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica v pokojnom a tichom prostredí v blízkosti liečivých prameňov. Hotel Kaskády patrí medzi najluxusnejšie hotely. Wellnes centrum Thermal paradise ponúka relaxačné masáže, zábaly a perličkové kúpele. Hotel Kaskády je vhodný aj pre rodinnú dovolenku s malými deťmi a je výborne dostupný z diaľnice, výjazd smer Sielnica. Počet izieb je 93 s celkovým počtom lôžok 167 + 81 prístelkov.

Rehabilitačno-relaxačné procedúry priamo v hoteli (krytý bazén s termálnou vodou s tryskami, hydromasážne vane, vonkajší termálny bazén s lehátkami a slnečníkmi (máj-október), neštátne zdravotnícke zariadenie s lekárkou, špecialistkou v oblasti fyziatrie a balneológie, Ayurveda Spa - tradičné ayurvédske kúpele s lekárkou a terapeutmmi so Sri Lanky, tepidárium, ľadopád, sauna, para, infrasauna, jacuzzi, perličkové kúpele, hydromagnetoterapia s hudobnou produkciou, škótske streky, whirlpoolové vane, sauny, parné kabíny, klasická masáž, termoterapia, lymfodrenážna terapia,  relaxačná masáž fitness, zapožičanie župana, oddychová zóna, čajový bar vo wellness.  

V našej ponuke nájdete wellness a relaxačné pobyty, ako i špeciálne pobyty s Ayurvédou. Kompletná ponuka je uvedená v prílohe.

Hotel Kaskády**** SliačHotel Kaskády**** SliačHotel Kaskády**** SliačHotel Kaskády**** SliačHotel Kaskády**** SliačHotel Kaskády**** SliačHotel Kaskády**** Sliač