objednať

Hotel Diana**** Veľké Losiny

Atraktívny hotel v horskom prostredí v podhorí Jeseníkov a najvyššieho vrchu Moravy - Praděd. V zimnom období ponúka atraktívne lyžiarske a bežkárske trate a v letnom období možnosť prechádzok v krásnej prírode, turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, alebo oddych v sírnatých kúpeľoch Veľké Losiny.

Toto mesto je známe čarodejníckymi procesmi, ktoré sa konali na miestnom zámku Veľké Losiny, ktorý určite stojí za návštevu. Jeho interiéry a exteriéry boli použité vo filme - Kladivo na čarodejnice. Za návštevu stojí určite i miestna ručná papierňa, ojedinelá svojho druhu v Európe. Miestne kúpalisko je bohaté na termálnu sírnatú minerálnu vodu. Táto oblasť je určite atraktívna pre všetky vekové kategórie a tiež aj pre rodiny s deťmi.

Wellness hotel Diana **** patrí do hotelovej siete Royal Spa a svojou kvalitou sa radí medzi nadštandardné hotely. Ponúka viac ako 40 druhov wellness procedúr, hotelový bazén, vírivku, sauny, fitness centrum, kútik pre deti. Štandardné vybavenie je WC, kúpeľna, TV SAT, chladnička, minibar na vyžiadanie, župan, fén. Wifi je k dispozícií v spoločných priestoroch.

V  ponuke je celkom 34 dvojlôžkových izieb z toho 2 sú bezbariérové, 13 apartmánov, 2 apartmány superior a 2 apartmány lux.

Hotel Diana**** Veľké LosinyHotel Diana**** Veľké LosinyHotel Diana**** Veľké LosinyHotel Diana**** Veľké LosinyHotel Diana**** Veľké LosinyHotel Diana**** Veľké LosinyHotel Diana**** Veľké LosinyHotel Diana**** Veľké LosinyHotel Diana**** Veľké Losiny