objednať

Grand Hotel Kempinski High Tatras *****

Grand Hotel Kempinski***** - luxus na najvyššej úrovni, záruka kvality a exkluzivity za prijateľné ceny. Hotel sa nachádza v nádherném prostredí Vysokých Tatier na brehu Štrbského Plesa a vytvára s ním krásnu panorámu. Grand Hotel Kempinski High Tatras má 98 izieb a apartmánov a aj tí najnáročnejší klienti si tu nájdu skutočný raj. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a vstup do Zion Spa zóny a fitness. K dispozici je vnútorný bazén s hydromasážnymi tryskami, vírivka, sauny, masáže, klasické aj špeciálne, napr. lávovými kameňmi, ľaddový dážď, relaxačná miestnosť, VIP spa suite, bar, spa obchod, rôzne pleťové a telové ošetrenia, kozmetika, masáže.

V hoteli nájdete: 71 De Luxe izieb, 19 Junior apartmánov, 4 De Luxe apartmány, 1 Svadobný apartmán a 1 Prezidentský apartmán. Všetky izby a apartmány sú vybavené interaktívnou TV s LCD obrazovkou, oddelené sprchy a toalety, bezdrátové pripojenie na internet, telefón, trezor, minibar, župan a prezuvky, klimatizácia a vyhrievané podlahy v kúpelni.

Orientačné ceny:

Izba s výhľadom na dolinu             160,- Eur             /doplatok za víkend + 30 Eur/

Izba s výhľadom na jazero            180,- Eur            /doplatok za víkend + 20 Eur/

Junior apratmán                             290,- Eur            /doplatok za víkend + 60 Eur/

Apartmá de Lux                               580,- Eur           /doplatok za víkend/

Mladomanželský apratmán            840,- Eur           /doplatok za víkend /

Prezidentský apartmán                 3600,- Eur         /doplatok za víkend /

Doplatek za polopenziu:                35,- Eur/os.

Ceny sú iba orientačné, je možné ich upravovať

 

 

Grand Hotel Kempinski High Tatras *****Grand Hotel Kempinski High Tatras *****Grand Hotel Kempinski High Tatras *****Grand Hotel Kempinski High Tatras *****Grand Hotel Kempinski High Tatras *****Grand Hotel Kempinski High Tatras *****Grand Hotel Kempinski High Tatras *****Grand Hotel Kempinski High Tatras *****Grand Hotel Kempinski High Tatras *****Grand Hotel Kempinski High Tatras *****