objednať

Dudince

Obľúbené kúpele na juhu stredného Slovenska. Dudinská minerálna voda ako jediná liečivá voda na Slovensku a v strednej Európe lieči súčasne ochorenia pohybového aparátu a srdcovo-cievneho systému. A to vďaka ojedinelej kombinácii oxidu uhličitého a sírovodíka. Vodu podobného zloženia nájdete v Európe už len vo Vichy (Francúzsko).

Ubytovanie zabezpečujeme v Kúpeľnom hoteli Rubín***, ktorého celková rekonštrukcia bola dokončená v r. 2007. Šesť ubytovacích poschodí je vybavených novým zariadením. Príjemné pastelové farby. Vyhovujúci komfort aj pre náročnejšiu klientelu. Tu sa nachádza wellness centrum, balneoterapia, vonkajší a vnútorný bazén, športové aktviity. Iba neďaleko je Kúpeľný hotel Smaragd**+, ktorý je s Rubínom prepojený sklennou spojovacou chodbou, takže hostia tu ubytovaní, môžu s pohodlí prechádzať na procedúry.

K dispozícií je i moderný hotel Minerál**** s prijateľnými cenami a vysokým komfortom. 139 lôžok v moderne zariadených izbách a apartmánoch. Minerál ako jediný hotel v Dudinciach disponuje klimatizovanými izbami. V Hoteli Minerál si môžete vybrať pobyt podľa vlastnej chuti (relaxačný, víkendový, liečebný). 

K dispozícií je parkovanie za poplatok, ale i bezplatné parkovisko. V areáli sa nachádza aj letné kúpalisko Dudinka s termálnou vodou.

 

DudinceDudinceDudinceDudinceDudinceDudinceDudince