objednať

Aquacity Poprad

Objavte vodný svet pod Vysokými Tatrami - aquapark AquaCity Poprad, 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogany, moderné wellness a ponuky pre rodiny.  Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky. Vo vonkajšom areáli si môžete oddýchnuť v celoročnom sedacom alebo relaxačnom bazéne, kde nájdete vodné perličky, masážne trysky, vodný hríb či hojdací zvon, alebo si môžete zaplávať vo vonkajšom rekondičnom plaveckom bazéne. Celoročné tobogany - vrcholom adrenalínovej zábavy sú 71m dlhý tobogan Čierna diera a 54m dlhý tobogan Twister s množstvom zákrut.

Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru. Relaxujte v bazénoch a zažite výnimočné predstavenie - AquaCity, James Bond, Slovensko, Rally Laser show alebo Piráti Karibiku. Zážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný. Bazény Blue Sapphire sú ideálnym miestom na firemnú párty, originálny event alebo večierok. Možnosť prekrytia jednotlivých bazénov pódiami ponúka priestor na zorganizovanie akejkoľvek akcie s bohatým programom, tanečným parketom priamo nad bazénom a laserovou show.

Termálne bazény - Blue Diamond - luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. Prežite pocit uvoľnenia a oddychu v nádherných priestoroch s dokonale zladeným interiérom.
Blue Diamond I. - Relaxačný bazén je vďaka komfortnej atmosfére, horúcej termálnej vode a krytým interiérom ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Ozdobné ornamenty vytesané do kameňa, nádherné sochy, holografický obklad a luxusný nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si, alebo si dať osvežujúci drink.    
Blue Diamond II. - Exkluzívny termálny bazén s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov alebo relaxovať na barových stoličkách v bazéne a užívať si príjemné chvíle.

V areáli využijete moderné wellness centrum - Vitálny svet s rôznymi saunami a procedúrami pre oddych a relax, využite klasické alebo exotické thajské masáže, objavte beauty centrum so širokou ponukou kozmetických a škrášľovacích služieb. Samostatným oddelením disponuje K-Vital Beauty centrum so špičkovými medicínskymi a srkášľovacími metódami - na chudnutie, lymfodrenáž, galvanizácia, kyselina hyalurónová a pod. Využiť môžete i moderné kryocentrum a thajské masáže.

Areál ponúka široké možnosti relaxu a oddychu, ubytovať sa môžete priamo v areáli Aquacity v hoteloch Seasons***, Hotel Mountain View****, alebo v partnerskom hoteli v Horizont*** v Starej Lesnej. Ceny ubytovania sú v prílohe.

Aquacity PopradAquacity PopradAquacity PopradAquacity PopradAquacity PopradAquacity PopradAquacity PopradAquacity PopradAquacity Poprad