Wellness pobyty

Aj slovensko má čo ponúknuť!

Široká ponuka v slovenských a českých kúpeľných mestách, ale aj v špičkových hoteloch, ktoré ponúkajú relaxačné a wellness pobyty na najvyššej úrovni. 

Vyberie si každý. K dispozícií sú zariadenia od 2* do 5* - a v nich pobyty pre rodiny s deťmi, seniorské, kúpeľné a liečebné pobyty, wellness, relaxačné, či redukčné pobyty, alebo jednoducho dovolenka, či víkendový relax.

V našej ponuke nájdete - Turčianske Teplice, Rajecké Teplice, Piešťany, Dudince, Lúčky, Vyšné Ružbachy, Bardejov, Nový Smokovec, Smrdáky, Bojnice, Trenčianske Teplice, Sliač, Tatranská Kotlina, Bešeňová, Thermalpark Dunajská Streda, Aquacity Poprad, Vadaš Štúrovo, Corvinus Veľký Meder, Podhájska, hotely vo Vysokých Tatrách.....

V Českej republike - Luhačovice, Veľké Losiny, Mariánske Lázně, Lázně Bohdaneč, sieť hotelov Royal, Priessnitz lázně, Karlova Studánka....

Cestovať s nami sa oplatí, ponúkame rôzne zľavy a akciové pobyty pre verných zákazníkov.  Kompletná ponuka kúpeľných a wellness pobytov je na www.karpatya.cz  Vyberte si a cenu Vám dáme v EUR.